«Перлинка»

         Запрошуємо на відпочинок в 2019 році! Якщо Ви шукаєте комфортний відпочинок на Арабатській стрілці, наш готель в Щасливцево до Ваших послуг! Наше завдання – зробити Ваш відпочинок комфортним, затишним і безтурботним! Завдяки нашому досвіду ми здатні задовольнити бажання найвибагливіших клієнтів. Незалежно від того, чи зупинитеся Ви у нас на одну добу, чи на тиждень, ми переконані, що Ви будете почувати себе, як вдома. У нас Ви знайдете комфортні номери з усіма зручностями за помірними цінами.

         Розташований наш готель на околиці села Щасливцеве, яке розташоване в п’ятнадцяти кілометрах від міста Генічеськ. До піщаного пляжу від нашого готелю всього 300 метрів, також недалеко розташувалися озера з лікувальними грязями, ринок, де можна придбати всі необхідні речі та продукти.

         Для того, щоб зробити Ваш відпочинок на Арабатській стрілці зручним і комфортним, на території готелю «Перлинка» є літня альтанка з баром, де Ви можете скуштувати різні напої, безкоштовний мангал, дитячий майданчик, безкоштовне паркування автомобілів.

Наше головне завдання – задовольнити вимоги гостей.

         Чекаємо на Вас!

= = = =

Херсонская область, Генический район, ПГТ Счастливцево, Гагарина, 111-а

Телефон:

063 68 95 238

067 47 62 243

сайт:

perlynka-azov.com